אודות

אילת לבנון

אני בעלת תואר שני (M.A) בפסיכולוגיה חינוכית יישומית עם התמחות בייעוץ חינוכי, בעלת הסמכה כמאמנת אישית ועסקית בכירה, ( MCIL )  בעלת הסמכה באימון אישי בקבוצה, הסמכה בכירה בינלאומית (coordinator) בהתמקדות (פוקוסינג) מטעם המכון הבינלאומי להתמקדות בניו יורק וכן סופרויזרית מוסמכת על ידי לשכת המאמנים בישראל.

אני המייסדת והמנהלת האקדמית של בית הספר "לוגוס" לאימון והתפתחות בשיתוף המרכז האקדמי רופין, בית ספר המוכר על ידי לשכת המאמנים. בעלת ניסיון רב שנים בהנחיית קורסים וסדנאות בתחום האימון וההתפתחות האישית והמקצועית, מכשירה מאמנים אישיים ויועצי קריירה ובעלת קליניקה פרטית לאימון אישי.

בעבר עסקתי שנים רבות בהוראה, ייעוץ חינוכי והדרכה. פיתחתי והעברתי סדנאות בנושאים שונים כמו: התמודדות עם חרדת בחינות, פיתוח מיומנויות למידה ותקשורת בין אישית. עבדתי במהלך השנים במערכת החינוך, במכינה קדם-אקדמית של מכללת "וינגייט" , במכון "עמיתים" – מכון לייעוץ, הדרכה ופיתוח ארגוני ובמכון אדם מילא ביחידה לייעוץ קריירה.

משנת 2003 אני עוסקת באימון אישי ועסקי (Life & Business Coaching), אימון בקבוצה והכשרת מאמנים. כמו כן הנחיתי במשך שנים קבוצות אימון למחפשי עבודה בשירות התעסוקה. אני עובדת עם משרד החוץ באימון בני/ בנות זוג של שליחים השבים ארצה וכן עם משרד הביטחון. בנוסף לאימון אישי באחד על אחד, אני מאמנת גם אימון אישי בקבוצה.

אני נשואה ואם לשלושה בנים מקסימים.

אני מאמינה שכל אדם הלוקח אחריות על חייו ומחויב לעשות שינוי – אכן עושה שינוי, והאימון הוא הכלי הטוב ביותר לעשות זאת תוך פרק זמן קצר יחסית. גישת האימון שלי היא גישה אינטגרטיבית המשלבת את האימון הקלאסי עם עולמות נוספים ומשלימים כמו פסיכולוגיה וכלי גוף נפש רבים.

מזמינה אתכם לאימון אישי מעצים ו/ או להצטרף לקורס הכשרת מאמנים של בית הספר "לוגוס" בשיתוף המרכז האקדמי רופין.
השביל התעסוקתי שלי – בגובה העיניים.

על חלומות ועלי – "לדגדג את החלום"

אילת לבנון
מאמנת אישית

הצטרפו לרשימת התפוצה וקבלו מאמרים ועדכונים מעולם האימון:

"קורס משנה חיים"

בוגרי קורס הכשרת מאמנים "לוגוס" מספרים
לצפייה בסרט לחץ כאן

איך לבחור בית ספר לאימון?

לצפייה בסרט לחץ כאן

המלצות על קורס הכשרת מאמנים
סרטים ומדיה על אימון